Producenci
Netgear Netgear Nighthawk M1 MR1100 Hot Spot LTE DualBand
Opis
Dane techniczne
| Model | Nighthawk M1 MR1000 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 2-złącza na anteny |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.1 Type C |
| Akcesoria w zestawie | - NETGEAR Nighthawk Mobile hotspot Router |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 240 g |
| Wymiary | 105.5 x 105.5 x 20.35 mm |