Producenci
Netgear Przełącznik GS108EP 8xGE PoE+
Opis
Przełączniki NETGEAR Plus z PoE zaspokajają rosnące potrzeby sieci biznesowych, zapewniając podstawowe funkcje sieciowe, takie jak uproszczone sieci VLAN,
Konfiguracja QoS i IGMP Snooping, które pomogą zoptymalizować wydajność sieci biznesowych. Przełączniki Plus to idealne ulepszenie niezarządzanego przełącznika plug-and-play, zapewniające podstawowe funkcje sieciowe w bardzo przystępnej cenie.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 16 GB/s |
| Bufor pakietów | 192 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Liczba grup VLAN | 64 |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 62 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 859.126 h |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 158 x 101 x 27 mm |
| Waga | 0.49 kg |