Producenci
Netgear Przełącznik GS108X 8xGE 1xSFP+
Opis
Niezarządzane przełączniki Gigabit Ethernet (GS108X)
8-portowy niezarządzalny przełącznik Gigabit Ethernet z jednym dedykowanym portem SFP+ 10G
- 8 porty Gigabit Ethernet
- 1 x 10G SFP + Port światłowodowy
- Energooszczędna sieć Ethernet zapewnia maksymalne oszczędności energii
- Bezwentylacyjny i cichy
- Do montażu na biurku lub na ścianie
PLUG-AND-PLAY
Prosta konfiguracja bez oprogramowania do instalacji lub konfiguracji
PEŁNA WYDAJNOŚĆ
Architektura przełączania nieblokującego umożliwia uzyskiwanie maksymalnej przepustowości sieci przewodowej
CICHE DZIAŁANIE
Brak wentylatora oznacza brak dodatkowego hałasu - idealny do wykorzystania w środowiskach, w których zachowanie ciszy jest szczególnie pożądane
WYDAJNOŚĆ ENERGETYCZNA
Zaprojektowany, aby optymalizować zużycie energii i zmniejszać koszty operacyjne
METALOWA OBUDOWA
Wytrzymała i wytrzymała obudowa zapewnia długotrwałą wydajność
WSZECHSTRONNE OPCJE MONTAŻU
Możliwość montażu na biurku i ścianie dzięki dołączonemu zestawowi do montażu na ścianie
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów 10Gb | 1 |
| Liczba portów SFP+ | 1 |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 36 Gb/s |
| Bufor pakietów | 768 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9.728 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 5.7 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 4802599 h |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura otoczenia podczas pracy: Od° do 40° C (od 32° do 104°F) |
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | 2V 1.5A |
| Wymiary | 235 x 100.8 x 27 mm |
| Waga | 0.575 kg |