Producenci
Netgear Przełącznik GS305EP 5x1GE (4xPoE+)
Opis
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Liczba portów PoE+ | 4 |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 10 GB/s |
| Bufor pakietów | 192 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Wymiary | 158 x 101 x 27 mm |
| Waga | 0.39 kg |