Producenci
Netgear Przełącznik Smart GS108T 8x1Gb
Opis
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | SMART |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 16 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 11.9 Mpps |
| Bufor pakietów | 512 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Liczba grup VLAN | 64 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 2388657 h |
| Zasilanie | External DC 12V 1.0A |
| Wymiary | 158 x 101 x 27 mm |
| Waga | 0.43 kg |