Producenci
Netgear Przełącznik Smart GS724TP Switch Smart 24xGE PoE 2xSFP
Opis
24-portowy inteligentny przełącznik Gigabit Ethernet PoE+ z opcjonalnym zarządzaniem zdalnym/w chmurze i 2 portami SFP (380 W)
Zarządzanie NETGEAR Insight
Prosta, a jednocześnie wydajna kontrola sieci w dowolnym miejscu i czasie, nawet w wielu lokalizacjach. NETGEAR Insight obsluguje siec, dzieki czemu mozna skupic sie na prowadzeniu firmy
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | SMART |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Warstwa przełączania | L4 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 24 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Port konsoli | Tak |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 52 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 38.7 Mpps |
| Bufor pakietów | 512 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Możliwość łączenia w stos | Tak |
| VLAN | 256 |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | SNMP 1, RMON, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 225 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 165589 h |
| Wymiary | 43 x 440 x 204 mm |
| Waga | 3.7 kg |