Producenci
Netgear Przełącznik Switch GSM4352 48xGE PoE+ 4xSFP+
Opis
Przełącznik zarządzalny 48x1G PoE+ (podstawa 648 w, do 720 w) i 4xSFP+
- 48 porty Gigabit PoE+ z 4 łączami nadrzędnymi 10GBASE-X SFP+
- Wewnętrzny zasilacz 550W zapewnia 236W budżetu PoE
- Jedno gniazdo do zasilania modułowego (redundancja 1+1 i/lub udział EPS)
- Można użyć dowolnego APS350Wv1, APS600Wv2, APS920Wv1 lub APS2000Wv1
- Budżet PoE może osiągnąć 1440 w, nadmiarowy budżet PoE może również osiągnąć 1440 W.
- Układanie wirtualnych obudów zapewnia nieprzerwane przekazywanie (NSF) i bezbłędne przełączanie awaryjne
- Zestaw funkcji warstwy 3 zawiera routing statyczny, oparty na zasadach i dynamiczny
- NETGEAR IGMP Plus, interfejs użytkownika AV i kontroler włączania przyspieszają instalację AV
- Ograniczona dożywotnia gwarancja na sprzęt firmy NETGEAR ProSAFE
- Dożywotnia usługa wymiany sprzętu następnego dnia roboczego.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | 48 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 4 |
| Liczba portów SFP28 | 1 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 176 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 130.94 Mpps |
| Bufor pakietów | 32 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 12 KB |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 348 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 440 x 400 x 43,2 mm |
| Waga | 7.19 kg |