Producenci
Netgear Przełącznik XS508TM 8x10G 2xSFP+
Opis
8-portowy inteligentny przełącznik 10G / Multi-Gigabit Ethernet z 2 portami 10G SFP+
- 8 porty 10G/Multi-Gigabit z 2 dedykowanymi portami 10G SFP+
- Energooszczędna sieć Ethernet zapewnia maksymalne oszczędności energii
- Montaż biurkowy, ścienny lub do montażu w szafie typu Rack
- Konfigurowalne funkcje sieciowe L2+/L3 Lite
- Rok zarządzania chmurą Netgear insight
Rozwiązanie Total Network Solution pomaga w pełni wykorzystać możliwości sieci
Łatwe wdrażanie, zarządzanie i monitorowanie zarządzanych przez Netgear insight routerów, przełączników i punktów dostępu z jednego okienka.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | SMART |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Warstwa przełączania | L2+ |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | 8 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 2 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 200 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 148.8 Mpps |
| Bufor pamięci | 2 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Typ obudowy | Tower |
| Wentylator | Tak |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 32.7 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 818977.9 h |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura otoczenia podczas pracy: 050°C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
|
| Waga | 2.2 kg |
| Pozostałe parametry |
|