Producenci
Netgear Przełącznik niezarządzalny 8x1GB
Opis
Niezarządzane przełączniki Ethernet SOHO firmy NETGEAR zapewniają proste i niedrogie możliwości nawiązywania połączenia sieciowego w małych firmach i w domach/biurach. Są one proste w użyciu, niezawodne oraz wytrzymałe dzięki metalowym obudowom.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 16 Gb/s |
| Bufor pakietów | 1536 KB |
| Bufor pamięci | 128 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 386500 h |
| Zasilanie | 12V / 0.5A |
| Wymiary | 158 x 102 x 26 mm |
| Waga | 0.38 kg |