Producenci
Netgear Przełącznik niezarządzalny GS305 5-port 5xGE
Opis
Przełącznik niezarządzalny GS305 5-port 5xGE
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 10 Gb/s |
| Bufor pakietów | 128 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Pobór mocy | 2.34 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 3670230 h |
| Zasilanie | 5V / 0.7A |
| Wymiary | 101 x 94 x 29 mm |
| Waga | 0.24 kg |