Producenci
Netgear Przełącznik niezarządzalny GS305P-300EUS PoE+ Gigabit 5-portowy SOHO z serii 300
Opis
5-portowy niezarządzalny przełącznik Gigabit Ethernet SOHO z 4-portowym PoE+ (63W)
5-portowy przełącznik Gigabit niezarządzalny PoE z 4 portami PoE+ i budżetem mocy 63 W do zasilania bezprzewodowego punktu dostępu, kamer IP, telefonów IP i innych.
- Konfiguracja portu Ethernet - 5 portów Gigabit
- PLUG-AND-PLAY
Prosta konfiguracja bez konieczności instalowania lub konfigurowania oprogramowania i bez konieczności konserwacji - Pełna wydajność
Architektura przełączania nieblokującego umożliwia uzyskiwanie maksymalnej przepustowości sieci przewodowej - Power-over-Ethernet: 4 porty PoE+ z łącznym budżetem mocy 63W, umożliwiających zasilanie bezprzewodowych punktów dostępu, kamer IP, telefonów IP i nie tylko
- Automatyczne równoważenie i alokacja mocy PoE
Unikalna technologia PoE firmy NETGEAR automatycznie równoważy moc PoE na najbardziej szczegółowym poziomie na każdym porcie, w zależności od potrzeb urządzenia. - Cicha praca: brak wentylatora oznacza brak dodatkowego hałasu idealny do wykorzystania w środowiskach, w których zachowanie ciszy jest szczególnie pożądane
- Energooszczędny: zaprojektowany, aby optymalizować zużycie energii i zmniejszać koszty operacyjne.
- Wszechstronne opcje montażu
Możliwość umieszczenia na pulpicie i ścianie. W zestawie zestaw do montażu na ścianie - Konstrukcja oparta na standardach
Zapewnienie współdziałania z dowolnymi standardowymi PDS
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Liczba portów PoE+ | 4 |
| Bufor pakietów | 128 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9216 KB |
| QoS | IEEE 802.1p QoS |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Pobór mocy | 66.78 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 4113947 h |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura otoczenia podczas pracy : 0 - 40°C |
| Wymiary | 158× 101 × 27 mm |
| Waga | 0.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|