Producenci
Netgear Przełącznik niezarządzalny GS316EP 16xGE PoE+
Opis
16-portowy przełącznik PoE+ Gigabit Ethernet Plus (180W) z 1 modułem SFP
16-portowy przełącznik NETGEAR Gigabit Ethernet Plus firmy PoE+ oferuje podstawowe funkcje sieciowe dla firm i zasila urządzenia PoE+, takie jak telefony VoIP, kamery IP i wiele innych.
- Gigabit Ethernet - 16 portów zapewnia do 1000 Mb/s dedykowanego, nieblokującego przepustowości pasma każdy
- Obsługa PoE+ - 15 portów PoE+ zapewnia łącznie 180 W mocy, dzięki czemu możesz zasilać i podłączać swoje urządzenia jednym przewodem
- Zaawansowane sterowanie PoE - Zarządzanie priorytetami PoE, limitem zasilania PoE na port, planowaniem PoE i innymi funkcjami w celu zapewnienia prostej kontroli nad wszystkimi urządzeniami zasilanymi przez PoE
- Przełączanie bez blokowania - 10 Gb/s (10/100/1000 Mb/s) sieć szkieletowa o szybkości linii zapewnia łączność z urządzeniami bez ograniczeń
- Konstrukcja bez wentylatora - Cicha praca sprawia, że ten przełącznik jest idealny do środowisk wrażliwych na hałas
- Wszechstronne opcje montażu - Zainstaluj przełącznik na pulpicie lub zamontuj go na na ścianie za pomocą elementów montażowych dostarczonych w opakowaniu
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | 15 |
| Liczba portów SFP | 1 |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 32 GB/s |
| Bufor pamięci | 192 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 10000 KB |
| QoS |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Funkcje L2 |
|
| Funkcje L3 | DHCP client |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 784742 h |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 286 x 102 x 27 mm |
| Waga | 880 g |