Producenci
Netgear Przełącznik nieząrządzalny Netgear GS348PP Switch Unmanaged 48xGb PoE+
Opis
- KONFIGURACJA PORTU ETHERNET: 48 portów Gigabit
- POWER-OVER-ETHERNET: 24 porty PoE+ z łącznym budżetem mocy 380 W, umożliwiające zasilanie bezprzewodowych punktów dostępu, kamer IP, telefonów IP i nie tylko
- PLUG-AND-PLAY: brak konieczności instalowania oprogramowania lub przeprowadzania konfiguracji
- WIELE OPCJI MONTAŻU: możliwość montażu na biurku lub w szafie ze wszystkimi niezbędnymi elementami montażowymi w zestawie
- AUTOMATYCZNA REGULACJA I USTAWIANIE ZASILANIA PoE unikalna technologia PoE firmy NETGEAR automatycznie i szczegółowo reguluje poziom zasilania PoE w każdym porcie, w zależności od wymagań urządzenia.
- CICHA PRACA: idealne rozwiązanie dla środowisk wrażliwych na hałas
- WYDAJNOŚĆ ENERGETYCZNA: zaprojektowany, aby optymalizować zużycie energii i zmniejszać koszty operacyjne. Zgodny z trybem oszczędzania energii Energy Efficient Ethernet IEEE802.3az.
- TRWAŁA KONSTRUKCJA: każdy przełącznik sieciowy NETGEAR przechodzi rygorystyczne testy niezawodności, jakości i wydajności.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 48 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 24 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 96 Gb/s |
| Bufor pamięci | 1.5 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Rozmiar ramki Jumbo | 12.288 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Tak |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Tak |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 410 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 570972 h |
| Zasilanie |
|
| Wymiary | 440 x 310 x 43 mm |
| Waga | 4.56 kg |