Producenci
Netgear Router PR60X 10GE Multi-Gigabit DualWan
Opis
Router Pro 10G/Multi-Gigabit Dual-WAN z zarządzaniem chmurą Insight
- Porty 10G/Multi-Gigabit i 2.5G Dual-WAN z przełączaniem awaryjnym
- Wysokowydajny sprzęt z jednym portem 10G/Multi-Gigabit Ethernet, czterema portami Ethernet 2.5G i jednym portem 10G SFP+ do długodystansowych połączeń backhaul lub połączenia z modemem światłowodowym ISP
- Bezproblemowa integracja z punktami dostępowymi NETGEAR Pro WiFi i wybór inteligentnych przełączników za pomocą NETGEAR Insight Cloud Management
- Sterowanie, zarządzanie i monitorowanie za pomocą NETGEAR Insight
- Możliwość montażu w szafie serwerowej w obudowach zgodnych ze standardami branżowymi
- Ochrona zapory
- Konfiguracja IPsec w celu utworzenia bezpiecznych połączeń VPN między lokalizacjami
- 3-letnia gwarancja na sprzęt, 3-letnia wymiana w następnym dniu roboczym, 90-dniowa pomoc telefoniczna / czat
Zdalne zarządzanie aplikacją NETGEAR Insight
Zarządzaj lokalnie lub zdalnie za pośrednictwem chmury, aby uzyskać prostą, ale potężną kontrolę nad siecią w dowolnym miejscu i czasie. W zestawie znajduje się 1-letnia subskrypcja.
Dane techniczne
| Model | PR60X |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10Gbit SFP/SFP+ |
| Porty we/wy | 1 x 10 Gbit/s WAN/LAN |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN) |
| Standardy | 802.1Q |
| Liczba anten | Nie dotyczy |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | 100-240 V, 50/60 HZ, 1,3A |
| Oprogramowanie | NETGEAR Insight Remote Cloud Management - Netgear insight to łatwe w użyciu rozwiązanie umożliwiające scentralizowane zdalne zarządzanie sieciami w wielu lokalizacjach dla właścicieli małych firm, menedżerów IT, dostawców usług MSP i VAR z jednego okienka na dowolnym urządzeniu. |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1.513 kg |
| Wymiary | 440 x 100 x 43.2 mm |
| Pozostałe parametry |
|