Producenci
Netgear Router RBE973SB System WiFi 7 Orbi 3-pk Black
Opis
Czteropasmowy system WiFi 7 Mesh z serii Orbi 970, czarny, 27 Gb/s, 3 szt.
- Seria Orbi 970 z Wi-Fi 7 zapewnia prędkość do 27 Gb/s, zapewniając niezrównaną wydajność i zasięg w całym domu, od drzwi wejściowych po podwórko, od piwnicy po dach
- Wi-Fi 7 zapewnia 2,4 razy większą prędkość niż Wi-Fi 6 i jest w pełni kompatybilne wstecz ze starszymi urządzeniami Wi-Fi
- Od transmisji strumieniowej 8K po wideokonferencje, gry, VR i nie tylko Orbi gwarantuje, że Twoja rodzina będzie mogła to wszystko osiągnąć jednocześnie
- Ekskluzywna, opatentowana technologia czterozakresowa z ulepszonym dedykowanym łączem typu backhaul zapewnia szybką łączność Wi-Fi na wszystkich urządzeniach jednocześnie
- Elegancki, nowy wygląd i anteny o wysokiej wydajności zapewniają wyjątkowy zasięg sieci Wi-Fi 360° w każdym zakątku domu, niezależnie od układu
- Niezależnie od tego, czy jest to kabel wielogigowy, czy światłowód, uzyskaj najszybsze dostępne prędkości dziś i jutro dzięki portowi internetowemu o przepustowości 10 Gig
- Porty Ethernet 10 Gb/s i 2,5 Gb/s zapewniają niezrównaną prędkość i niezawodność połączeń przewodowych w tym konsol do gier, nośników multimediów i opcji przewodowego łącza zwrotnego 10 Gb/s
- Orbi współpracuje z dowolnym dostawcą usług internetowych. Aplikacja Orbi ułatwia konfigurację sieci Wi-Fi i zarządzanie nią
- Oprogramowanie NETGEAR Armor zapewnia automatyczną ochronę sieci Wi-Fi i podłączonych urządzeń (komputera, telefonu, aparatu, telewizora itp.), zapewniając ochronę w czasie rzeczywistym przed hakerami i zapewniając dodatkową prywatność dzięki VPN. W cenie roczna subskrypcja
Dane techniczne
| Model | RBE973SB-100EUS |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port PoE |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 6 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 12 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | Aplikacja Orbi:
Oddzielne sieci Wi-Fi dla bezpiecznego dostępu:
WPA3:
Automatyczna aktualizacja oprogramowania sprzętowego:
Obsługa VPN:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1.79 kg |
| Wymiary | 294.03 x 144.38 x 130.79 mm |