Producenci
Netgear Router RBS972S System WiFi 7 Quad-Band 10GE 2-pk
Opis
Orbi WiFi 7 to klasa sama w sobie, zaprojektowana z myślą o nowej erze rozrywki, pracy hybrydowej i wygody inteligentnego domu. Seria Orbi 970 uwalnia moc Wi-Fi 7 z szybkością do 27 Gb/s, 2,4 razy szybciej niż Wi-Fi 6. Ponadto Orbi 970 zapewnia wyjątkowy zasięg Wi-Fi 360° w każdym zakątku domu, niezależnie od układu, od przodu drzwi na podwórko. Obejmuje roczną subskrypcję Armor, kompleksowej ochrony bezpieczeństwa.
Dane techniczne
| Model | RBS972S |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 2 x 10 Gbit/s |
| Porty we/wy | 6 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 6 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Waga | 1.79 kg |
| Wymiary | 294.03 x 144.38 x 130.79 mm |