Producenci
Netgear Router RS300 WiFi 7 BE9300
Opis
Router Nighthawk WiFi 7, 9,3 Gb/s, port 2,5 Gb/s.
- Niezwykle szybki WiFi 7 z prędkością do 9,3 Gb/s do gier, płynnego przesyłania strumieniowego, wideokonferencji i rozrywki
- WiFi 7 zapewnia 2,4 razy większą prędkość niż WiFi 6, aby zmaksymalizować wydajność wszystkich urządzeń
- Elegancka, nowa obudowa z mniejszą powierzchnią i wysokowydajnymi antenami do 175m Pokrycie WiFi
- Port internetowy 2.5 Gig umożliwia przesyłanie danych z wykorzystaniem najnowszych planów taryfowych usług kablowych lub światłowodowych
- Dwa porty Gig i dwa porty LAN 2.5 Gig dla szybkich połączeń przewodowych
- NETGEAR Armor zapewnia automatyczną osłonę bezpieczeństwa Twojego urządzenia WiFi. Uzyskaj ochronę w czasie rzeczywistym przed hakerami i zwiększ prywatność dzięki VPN. 30-dniowy okres próbny obejmowałjeden
- Zgodność z każdym usługodawcą internetowym
Dane techniczne
| Model | RS300 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Porty we/wy | Brak |
| Standardy | 802.11be |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 6 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.95 kg |
| Wymiary | 249 x 150 x 101.6 mm |