Producenci
Netgear Satelita RBE970B System WiFi 7 Orbi Satellite black
Opis
Czteropasmowy, dodatkowy satelita Wi-Fi 7 Mesh Orbi 970 Series, czarny, 27 Gb/s
Rozbudowa systemu Orbi jest tak prosta, jak naciśnięcie przycisku. Z łatwością dodaj 3300 stóp kwadratowych dodatkowego zasięgu Wi-Fi 7 do istniejącego systemu mesh lub routera Orbi 970 Series.
Orbi współpracuje z każdym dostawcą Internetu.
Nie ma potrzeby martwić się o kompatybilność. Po prostu podłącz Orbi do obecnego routera, a w kilku prostych krokach będziesz mógł cieszyć się Wi-Fi w całym domu.
Dane techniczne
| Model | RBE970B-100EUS |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ax |
| Pasmo | Nie dotyczy |
| Liczba anten | 12 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | Aplikacja Orbi:
Oddzielne sieci Wi-Fi dla bezpiecznego dostępu:
WPA3:
Automatyczna aktualizacja oprogramowania sprzętowego:
Obsługa VPN:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1.79 kg |
| Wymiary | 294.03 x 144.38 x 130.79 mm |