Producenci
Netgear Switch GS752TPP Smart 48xGE PoE+ 4xSFP
Opis
48-portowy gigabitowy przełącznik Smart PoE+ z opcjonalnym zarządzaniem zdalnym/w chmurze i 4 portami SFP (760 W) Samodzielny inteligentny przełącznik przeznaczony do sieci konwergentnych, dużych lub małych.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | SMART |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2+ |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 48 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów PoE++ | 1 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | 4 |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP28 | 1 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP28 | 1 |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 104 GB/s |
| Bufor pamięci | 1.5 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 10 KB |
| Liczba grup VLAN | 256 |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| QoS |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 861 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 1107549 h |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 440 × 310 × 43,2 mm |
| Waga | 5.03 kg |