Producenci
Netgear Switch Unmanaged 5xGE - GS605
Opis
Niezarządzalny przełącznik Netgear GS605
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 10 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 1480 Mpps |
| Bufor pakietów | 128 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Obsługiwane protokoły i standardy | - IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | - Obsługa standardu Plug&Play |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 3.7 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 6421778 h |
| Akcesoria w zestawie | - Switch |
| Zasilanie | Zasilacz 12V AC, 1.0A |
| Wymiary | 147 x 97 x 28 mm |
| Waga | 0.28 kg |
| Pozostałe parametry | - Temperatura pracy: od 0 do 40 stopni C |