Producenci
Netgear Switch Unmanaged Plus 16xGE - GS116GE
Opis
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 16 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Obsługiwane protokoły i standardy | IEEE 802.3 - 10BaseT |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Przepustowość | 32 Gb/s |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Bufor pamięci | 512 KB |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Pobór mocy | 25 W |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pozostałe parametry | - Algorytm przełączania store-and-forward |
| Akcesoria w zestawie | - Zasilacz 5VDC/5A |
| Wymiary | 285 x 27 x 103 mm |
| Waga | 0.9 kg |
| Typ obudowy | Desktop |