Producenci
Netgear Switch Unmanaged Plus 5xGE - GS105E
Opis
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Obsługiwane protokoły i standardy | IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Przepustowość | 10 Gb/s |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 5905968 h |
| Pobór mocy | 4 W |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Wentylator | Nie |
| Pozostałe parametry | Temperatura pracy: 32º to 122º F (0º to 50º C) |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw do montażu na ścianie |
| Wymiary | 94 x 104 x 28 mm |
| Waga | 0.3 kg |
| Typ obudowy | Desktop |