Producenci
Netgear Switch Unmanaged Plus 5xGE - GS105GE
Opis
- Łącz się do 10x szybciej niż w przypadku połączenia Fast Ethernet
- Do 60% niższy pobór mocy
- Automatyczne wyłącznie portów w przypadku gdy port jest nieużywany
- Umożliwia połączenie sieci FastEthernet oraz urządzeń Gigabit w sieci
- Obsługa Plug and Play dla prostoty instalacji
Dane techniczne
| Informacje dodatkowe | Strona producenta z specyfikacją |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Obsługiwane protokoły i standardy | IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Przepustowość | 10 Gb/s |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Bufor pamięci | 128 KB |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 1000000 h |
| Pobór mocy | 12 W |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Wentylator | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw montażu na ścianie |
| Wymiary | 94 x 104 x 28 mm |
| Waga | 0.3 kg |
| Typ obudowy | Desktop |