Producenci
Netgear WiFi Range Extender EX6120 Essentials Edition 802.11ac
Opis
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | WiFi Protected Access® (WPA/WPA2-PSK), WEP |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Wymagania sprzętowe | - Router 2.4 i / lub 5GHz 802.11a / b / g / n / ac |
| Akcesoria w zestawie | - AC1200 WiFi Range Extender (EX6150) |
| Kolor | Biały |
| Waga | 293 g |
| Wymiary | 122 x 74 x 38 mm. |