Producenci
Netgear Wzmacniacz sygnału EAX12 WiFi AX1600 WiFi 6 Mesh Extender
Opis
Wzmacniacz sygnału EAX12 WiFi AX1600 WiFi 6 Mesh Extender
- Lepsza wydajność od wzmacniaczy sygnału WiFi 5 (802.11ac)
- Wi-Fi dla większej liczby urządzeń - OFDMA umożliwia wydajną transmisję danych dla wielu urządzeń jednocześnie
- Wydajny procesor - dwurdzeniowy procesor 880 MHz umożliwia płynne przesyłanie strumieniowe i granie w rozdzielczości 4K UHD
- Aplikacja Nighthawk - łatwa konfiguracja wzmacniacza sygnału i lepsze wykorzystanie sieci WiFi
- Wi-Fi 6 obsługuje wszystkie obecne urządzenia Wi-Fi - wstecznie kompatybilne z Wi-Fi 5, Wi-Fi 4 i urządzeniami Wi-Fi starszej generacji
- Push 'N' Connect za pomocą WPS1
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 222 g |
| Wymiary | 149 x 68.4 x 52.3 mm |