Producenci
Netgear Wzmacniacz sygnału EX3110 AC750 Wall Plug WiFi Extender
Opis
Wzmacniacz zasięgu Wi-Fi Netgear AC750 zwiększa zasięg istniejącej sieci, zapewniając dwuzakresowe Wi-Fi AC o prędkości do 750 Mb/s. Działa z każdym standardowym routerem Wi-Fi i idealnie nadaje się do strumieniowego przesyłania wideo HD i gier. Uzyskaj łączność, której potrzebujesz dla iPadów, smartfonów, laptopów i nie tylko.
Jednoczesne dwuzakresowe WiFi
Rozszerzaj Wi-Fi 2,4 i 5 GHz do 750 Mb/s i redukuj zakłócenia
Technologia FastLane
Użyj obu pasm Wi-Fi, aby ustanowić jedno szybkie połączenie; idealny do przesyłania strumieniowego HD i gier
Łatwe ustawienie
Konfiguracja za naciśnięciem przycisku
Aplikacja do analizy Wi-Fi
Sprawdź stan swojej sieci, siłę sygnału Wi-Fi, zidentyfikuj zatłoczone kanały Wi-Fi i wiele więcej
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 152 g |
| Wymiary | 72.5 x 72.5 x 64.8 mm |