Producenci
Netgear Wzmacniacz sygnału WiFi EX6110 AC1200 Wall Plug
Opis
Dwuzakresowy wzmacniacz sygnału Wi-Fi NETGEAR AC1200 zwiększa zasięg istniejącej sieci, zapewniając dwuzakresowe Wi-Fi AC o prędkości do 1200 Mb/s. Działa z każdym standardowym routerem Wi-Fi i idealnie nadaje się do strumieniowego przesyłania wideo HD i gier. Uzyskaj łączność, której potrzebujesz dla iPadów, smartfonów, laptopów i innych.
Dane techniczne
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | Dostęp chroniony Wi-Fi (WPA/WPA2-PSK) i WEP |
| Kolor | Biały |
| Waga | 0.152 kg |
| Wymiary | 72.5 x 72.5 x 64.8 mm |