Producenci
Netgear XSM4324CS switch L3 24x10Gb 4xSFP+
Opis
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | 24 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 4 |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Tak |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 480 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 357 Mpps |
| Bufor pakietów | 16 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Tak |
| Liczba grup VLAN | 4000 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 125 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 247437 h |
| Wymiary | 212 x 44 x 345 mm |
| Waga | 4.14 kg |