Producenci
Netgear Zasilacz sieciowy PLW1000 Power Line 1xGb WiFi AC1000
Opis
Zwiększ zasięg swojej sieci WiFi o prędkości 1000 Mb/s
Użyj gniazdek elektrycznych, aby zwiększyć sygnał sieci WiFi w dowolnym pomieszczeniu domu. Wystarczy, że podłączysz adapter Powerline do modemu lub routera i włożysz wtyczkę punktu dostępu PowerLINE WiFi do gniazdka elektrycznego. Tak, to naprawdę jest takie proste. Prędkość 1000 Mb/s i obsługa funkcji Homeplug AV2 sprawiają, że PowerLINE WiFi 1000 idealnie nadaje się do podłączania telewizorów Smart TV, odtwarzaczy multimedialnych i konsol do gier.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo | Przycisk Push and Secure |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie dla systemów Microsoft Windows 8, 7, Vista, XP lub Mac OS X |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Waga | 266 g |
| Wymiary | 121 × 87 × 38 mm |
| Pozostałe parametry | Adapter Powerline 1000 (PL1000)
|