Producenci
OKI Drukarka B432DN A4 PL Duplex/ Ethernet/USB 2.0
Opis
Wydajna monochromatyczna drukarka A4 dla bardziej wymagających użytkowników
- Nabiurkowa drukarka mono A4, 1-10 użytkowników
- Szybkość druku 40 str./min., czas wydruku pierwszej strony 4,5 sekundy
- Pojemnośc papieru 350 arkuszy (do 880 arkuszy)
- Języki wydruków PCL/PS
- Automatyczny druk dwustronny i obsługa sieci w standardzie
Jeśli potrzebujesz czarno-białej drukarki, która sprosta nawet największym projektom biurowym, a jednocześnie jej cena nie uszczupli budżetu firmy, to wybierz drukarkę B432dn.
Stworzona z myślą o maksymalnej wydajności oraz szybkości przetwarzania danych, łatwa w obsłudze drukarka mieszcząca się na biurku oferuje w standardzie zaawansowane funkcje zwiększające produktywność, za które zwykle trzeba dodatkowo płacić. B432dn to wytrzymałe i kompaktowe urządzenie, które idealnie pasuje do Twojego biurka.
Drukarka dla każdego biura
Połączenie wydajności oraz dużej szybkości wydruku, rozdzielczości zapewniającej przejrzystość drukowanych dokumentów i wyrazistość zawartych w nich detali oraz przemyślana, odpowiadająca dzisiejszym potrzebom biurowym konstrukcja sprawiają, że B432dn to idealna drukarka dla każdego biura.
Niezwykle łatwa w obsłudze
Wytrzymałe części zamienne, które można szybko wymienić; automatyczny druk obustronny; wyświetlacz LCD; kompaktowa konstrukcja znacząco ułatwiająca dostęp do wydrukowanych dokumentów. B432dn pozwoli utrzymać na najwyższym poziomie produktywność, niezależnie od tego czy wybierzesz B432dn do szybkich osobistych wydruków czy do pracy w ramach firmowej sieci.
Trzyletnia gwarancja w standardzie
Drukarka B432dn sprawi, że problemy z gwarancją przestaną zaprzątać Twoją głowę. Jest to możliwe dzięki wiodącej na rynku trzyletniej gwarancji oferowanej bez dodatkowych kosztów - możliwej dzięki zastosowaniu niezawodnej cyfrowej technologii LED. Wystarczy, że zarejestrujesz urządzenie 30 dni od zakupu.
Dane techniczne
| Model | B432DN |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 40 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 80000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | Epson FX |
| Język drukarki | HP PCL 6 |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | XPS |
| Język drukarki | IBM ProPrinter |
| Język drukarki | HP PCL 5e |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora: 667 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru | - Podajnik 1: 250 arkuszy o gramaturzy 80g/m2 |
| Odbiornik papieru | - Stroną zadrukowaną do dołu: 150 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | - Kaseta z czarnym tonerem: 45807102 |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | - 45807102: 3000 stron |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw programów użytkowych: |
| Opcje rozbudowy | - Drugi podajnik: Zwiększa pojemność papieru o 530 arkuszy (80g/m2) 44575714 |
| Informacje o gwarancji | 24 miesiące |
| Rozszerzenia gwarancji | 3 letnia przedłużona gwarancja po zarejestrowaniu produktu w przeciągu 30 dni od daty jego zakupu |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 245 mm |
| Szerokość | 387 mm |
| Głębokość | 364 mm |
| Waga | 12 kg |
| Pozostałe parametry | Zasilanie: |