Producenci
OKI Drukarka C844DNW A3 47074304
Opis
C844DNW
Łatwe w obsłudze urządzenie o bardzo dużej szybkości druku umożliwia realizowanie wysokiej jakości, wyraźnych, kolorowych wydruków o wysokiej rozdzielczości (1200 x 1200 dpi). Dzięki zastosowaniu technologii szybkiego utrwalania OKI, ultrakompaktowy model C844 jest elastyczny, wydajny i przyjazny dla środowiska. Gwarantuje doskonałe rezultaty na szerokiej gamie nośników (od A6 do 1,3 m oraz kartony o gramaturze 256 g/m) to idealne rozwiązanie dla firm drukujących dokumenty dla klientów we własnym zakresie, na żądanie.
Dane techniczne
| Model | C844DNW |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | B4 |
| Format | B5 |
| Format | A5 |
| Format | A4 |
| Format | A3 |
| Format | A6 |
| Format | B6 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 36 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 36 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 75000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | Epson FX |
| Język drukarki | PCL 5c |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | IBM ProPrinter |
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Maksymalna pamięć | 1 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 256 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 24 miesiące (lub 3 lata gwarancji po darmowej rejestracji na stronie www.okiwarranty.com/3year) |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 449 mm |
| Szerokość | 552 mm |
| Głębokość | 360 mm |
| Waga | 40 kg |