Producenci
OKI !OKI MFP MC883dn A3 45850304
Opis
Duża szybkość drukowania i kopiowania w połączeniu z większą wydajnością materiałów eksploatacyjnych sprawiają, że MC883 jest idealnym rozwiązaniem dla wymagających grup roboczych. Łącząc dużą szybkość druku do 35 str./min z zaawansowanymi funkcjami skanowania, kopiowania i faksowania oraz z łatwym w obsłudze panelem sterowania, ta elastyczna i wysoce wydajna drukarka obejmuje inteligentne rozwiązania oprogramowania i integruje się z szeroką gamą rozwiązań zewnętrznych.
Dane techniczne
| Model | MC883dn |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Rodzaj druku | Ledowy |
| Format | B4 |
| Format | 16K |
| Format | A3 |
| Format | B5 |
| Format | A6 |
| Format | A5 |
| Format | 8K |
| Format | B6 |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 35 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 35 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 10000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | Epson FX |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | IBM ProPrinter |
| Język drukarki | XPS |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Język drukarki | PCL 5c |
| Zainstalowana pamięć | 1280 MB |
| Podajnik papieru | 300 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 100 arkuszy |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 256 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Informacje o gwarancji | 36 miesięcy |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 700 mm |
| Szerokość | 563 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Waga | 64 kg |