Producenci
OPTIMUS Komputer E-Sport GA520T-CR5 R5-4500/16GB/1TB/RTX 4060 8GB/W11
Opis
Nowy design i połączenie komponentów najlepszych marek! Komputer zaprojektowany z myślą o graczach i użytkownikach szukających wysokiej wydajności, która pozwoli odkryć nowy poziom rozgrywek!
Dane techniczne
| Model | E-Sport GA520T-CR5 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Taktowanie procesora | 3.6 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.1 GHz |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 8 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 5 4500 |
| Płyta główna | A520M S2H |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 0 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 4060 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Porty wideo | 1 x DVI-D |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 6 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Center / Subwoofer) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-in) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x PS/2 Combo Klawiatura/Mysz |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 1 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 16 |
| Moc zasilacza | 650 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Midi Tower |
| Wysokość | 466 mm |
| Szerokość | 230 mm |
| Głębokość | 462 mm |
| Waga | 7.3 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Home |