Producenci
OPTIMUS Komputer E-sport GB760T-CR14 i7-14700F/16GB/1TB/RTX 4060 OC/W11
Opis
Komputery Optimus to sprzęt zarówno dla początkujących pasjonatów, jak i najbardziej wymagających entuzjastów gamingu. To bezkompromisowe podejście do kwestii wydajności i gwarancja satysfakcji.
Dane techniczne
| Model | E-sport GB760T-CR14 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.4 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba rdzeni | 20 |
| Liczba wątków | 28 |
| Cache L3 | 33 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7 14700F |
| Intel vPro | Nie |
| Płyta główna | B760 DS3H DDR4 s1700 4DDR4 DP/HDMI ATX |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 4060 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2x2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Mikrofon) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x PS/2 Combo Klawiatura/Mysz |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-in) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 4 x PCIe 3.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Moc zasilacza | 650 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Midi Tower |
| Wysokość | 506 mm |
| Szerokość | 240 mm |
| Głębokość | 460 mm |
| Waga | 15 kg |
| System operacyjny | Windows 11 |