Producenci
OPTIMUS Komputer Platinum MH610S3 i3-12100/8GB/512GB/W11
Opis
Komputer Platinum MH610S3 i3-12100/8GB/512GB/W11
Dane techniczne
| Model | Platinum |
| Rodzina procesora | Intel Core i3 |
| Taktowanie procesora | 3.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.3 GHz |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Liczba wątków | 8 |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i3-12100 |
| Intel vPro | Nie |
| Płyta główna | MSI PRO H610M-E DDR4 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 KB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Mikrofon) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-in) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 1 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Moc zasilacza | 300 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 327 mm |
| Szerokość | 95 mm |
| Głębokość | 283 mm |
| Waga | 3.6 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Home |