Producenci
ORNO OR-DC-609 Czujnik dymu, bateryjny
Opis
Czujnik OR-DC-609 jest wysokiej jakości urządzeniem przeznaczonym do monitorowania zamkniętych pomieszczeń pod kątem obecności dymu oraz do wczesnego wykrywania pożaru. Umieszczony w urządzeniu czujnik fotoelektryczny wykrywa widzialny dym powstający w bezpłomieniowym, początkowym stadium pożaru. W przypadku wykrycia zagrożenia czujnik uruchamia alarm optyczny (dioda LED) oraz akustyczny (syrena o głośności ok. 85 dB).
Dane techniczne
| Czujnik | Dymu |
| Alarm | Dźwiękowy |
| Alarm | Świetlny |
| Zasilanie | Bateria 9V |
| Głośność | 85 dB |
| Wymagania środowiskowe | - Temp. pracy: -10°C ~ 50°C |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 107 x 35 mm |
| Pozostałe parametry | - Rodzaj czujnika: fotoelektryczny |