Producenci
OUKITEL Smartfon WP19 8/256GB NFC DualSIM 21000mAh czarny
Opis
Ogromna bateria 21000 MAH
Smartfon WP19 posiada największą dotychczas baterię w kategorii telefonów komórkowych, która może wytrzymać tydzień! Zawsze możesz cieszyć się oglądaniem filmów, graniem w gry i przeglądaniem stron internetowych.
Funkcje szybkiego ładowania
Dzięki funkcji szybkiego ładowania o mocy 33W, wystarczy poświęcić kilka godzin aby naładować tak ogromną baterię, która pozwoli Ci na użytkowanie telefonu nawet do tygodnia.
Potrójny aparat AI
Telefon oferuje możliwości tworzenia wysokiej jakości zdjęć za pomocą trzech obiektywów.
Tryb 64MP
Tryb ten zapewnia wyjątkową jakość i ilość szczegółów na zdjęciu.
Tryb nocny
Po zachodzie słońca wystarczy, że włączysz tryb nocny aby zrobić doskonałej jakości zdjęcie, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.
Tryb obiektywu makro
Obiektyw makro pozwoli Ci maksymalnie zbliżyć się do fotografowanego przedmiotu aby wyłapać wszystkie szczegóły.
Tryb podwodny
Dzięki wodoodpornej konstrukcji, możesz robić zdjęcia smartfonem również pod wodą.
Kamera noktowizyjna Sony 20MP IR
Oukitel WP19 posiada niespotykaną w innych telefonach, kamerę noktowizyjną. Umożliwia ona nocną obserwację, dzięki specjalnie wbudowanym wzmacniaczom światła, które zwiększają jego natężenie do wartości, które są możliwe do obserwacji przez ludzkie oko.
Dane techniczne
| Model | WP19 |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | HSPA |
| Transmisja danych | WAP |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1700 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Obsługa 5G | Nie |
| Rozdzielczość | 1080 x 2460 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| System operacyjny | Android 12 |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 2.05 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Pojemność baterii | 21000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly (bateria wewnętrzna) |
| Typ ogniwa | Li-ion (bateria wewnętrzna) |
| Czas rozmów (maks.) | 122 h |
| Czas czuwania (maks.) | 1220 h |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 16 Mpix |
| Aparat - Tył | 64 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 20 Mpix |
| Aparat - Tył 3 | 2 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu |
|
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | nanoSIM |
| Złącza | microSIM |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 178.1 mm |
| Szerokość | 84 mm |
| Głębokość | 29 mm |
| Waga | 570 g |
| Pozostałe parametry |
|