Producenci
OUKITEL Smartfon WP26 Czarny
Opis
Pancerny Smartfon Oukitel WP25 8/256GB
- Wyświetlacz IPS 6,58-cala, rozdzielczość 1080 x 2408 px
- Gigantyczna pojemność baterii 10 000 mAh
- Główny aparat 48MP, z przodu aparat 16MP
- Niesamowita wytrzymałość IP68 & IP69K oraz MIL-STD-810H
- 8GB RAM + 256GB pamięci wbudowanej
- Funkcja powerbanku, ładowanie zwrotne innych urządzeń
- Wydajny ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P90 MT6779
- Wsparcie dla NFC, GPS, GLONASS, Galileo oraz BeiDou
- Obsługa Bluetooth 5.1 oraz Dual SIM
- Wbudowany czytnik linii papilarnych
Niezwykła wytrzymałość
Wzmocniony smartfon WP25 został zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach. Jest wysoce odporny na wodę, kurz, wstrząsy, upadki oraz ekstremalne temperatury.
Gigantyczna bateria 10000 MAH
Akumulator o pojemności 10 000 mAh zapewnia długotrwałą moc do działania, dzięki czemu możesz wyruszać w dłuższe podróże bez obaw o wyczerpanie energii. Smartfona możesz użyć również jako powerbanka do ładowania innych urządzeń.
Szybkie i płynne działanie
Smartfon Oukitel WP25 działa na najnowszym systemie operacyjnym Android 13 i jest napędzany ośmiordzeniowym procesorem MediaTek Helio P90 MT6779. Korzystając ze smartfona, doświadczysz szybkiego działania, płynnego grania i przesyłania strumieniowego oraz lepszej kontroli prywatności.
Dużo miejsca na cenne wspomnienia
Smartfon jest wyposażony w 8GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wbudowanej, dzięki czemu posiada mnóstwo miejsca na aplikacje, pliki, zdjęcia i filmy. A jeśli to nie wystarczy, możesz rozszerzyć swoją pamięć do 1 TB za pomocą karty TF.
Duży wyświetlacz IPS
Ekran dotykowy HD+ o przekątnej 6,58 cala jest idealny do wygodnego przeglądania sieci, grania w gry lub oglądania filmów. Jasność 440 nitów zapewnia, że nadal będzie on widoczny, nawet w pełnym słońcu.
Imponujący zestaw aparatów
Smartfon posiada przedni aparat 16MP do zdjęć typu selfie i rozmów wideo. Główny tylny aparat ma 48MP.
Wbudowany system GPS
Wytrzymały Oukitel WP25 obsługuje cztery podstawowe systemy nawigacji satelitarnej, ułatwiając lokalizację i znalezienie miejsca docelowego, niezależnie od tego, czy wędrujesz, biwakujesz, czy pracujesz w odległych lokalizacjach.
Pakiet przydatnych narzędzi
Smartfon WP25 posiada również kilka przydatnych narzędzi, które pomogą Ci wydajniej i szybciej wykonywać swoją pracę, niezależnie od tego, czy jesteś w domu czy poza nim.
Dane techniczne
| Model | WP26 |
| Transmisja danych | HSPA |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | WAP |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | Bluetooth |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Obsługa 5G | Nie |
| Rozdzielczość | 2408 x 1080 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| System operacyjny | Android 13 |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 2.2 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly (bateria wewnętrzna) |
| Czas rozmów (maks.) | 30 h |
| Czas czuwania (maks.) | 52 dni |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 16 Mpix |
| Aparat - Tył | 48 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 20 Mpix |
| Aparat - Tył 3 | 2 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu |
|
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | nanoSIM |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | microSD |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 174.8 mm |
| Szerokość | 83 mm |
| Głębokość | 18.3 mm |
| Waga | 405 g |