Producenci
OUKITEL Smartfon WP27 12/256GB 8500 mAh DualSIM czarny
Opis
Dane techniczne
| Model | WP27 |
| Transmisja danych | UMTS |
| Przekątna ekranu | 6,8'' |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSPA |
| Transmisja danych | Bluetooth |
| Transmisja danych | WAP |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1700 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Rozdzielczość | 1080 x 2460 |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Obsługa 5G | Nie |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| System operacyjny | Android 13 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Procesor | Octa Core |
| Pamięć wewnętrzna | 256 GB |
| Rodzina procesora | MediaTek Helio G99 |
| Pojemność baterii | 8500 mAh |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Czas rozmów (maks.) | 65 h |
| Czas czuwania (maks.) | 1000 h |
| Aparat - Przód | 16 Mpix |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Aparat - Tył | 64 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 20 Mpix |
| Aparat - Tył 3 | 2 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu | Główny aparat
Nocna wizja
Kamera makro
|
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Dual SIM | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | UMTS |
| Złącza | nanoSIM |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | microSD |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 178.2 mm |
| Szerokość | 86.2 mm |
| Głębokość | 15.3 mm |
| Waga | 328 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Funkcja telefonu komórkowego | Nie |
| Karta SIM | Nie dotyczy |
| GPS | Nie |
| Pojemność baterii | 8500 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly (bateria wewnętrzna) |
| Kolor | Czarny |