Producenci
OUKITEL Smartfon WP32 4/128GB 6300 mAh DualSIM szary
Opis
Dane techniczne
| Model | Smartphone Oukitel WP32 4/128 DS.6300 mAh |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | Bluetooth |
| Obsługa 5G | Nie |
| Przekątna ekranu | 6,52'' |
| Rozdzielczość | 1440 x 720 |
| System operacyjny | Android 13 |
| Procesor | Dual Core |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128 GB |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 6300 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Czas rozmów (maks.) | 45 h |
| Czas czuwania (maks.) | 900 h |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Aparat - Przód | 5 Mpix |
| Aparat - Tył | 20 Mpix |
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 165 mm |
| Szerokość | 81.5 mm |
| Głębokość | 15.4 mm |
| Waga | 300 g |