Producenci
OUKITEL Smartwatch BT10 Rugged 1.43" 410 mAh czarny
Opis
Smartwatch BT10 Rugged Oukitel
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android Wear |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Przekątna ekranu | 1,43'' |
| Rozdzielczość | 466 x 466 |
| Procesor | Realtek RTL8763EWE-VP |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria | Litowo-jonowa 410 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 15 dni |
| Czas czuwania (maks.) | 36 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 48 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 48,8 x 48,8 x 12,6 mm |
| Waga | 53.6 g |