Producenci
OUKITEL Smartwatch BT101 2.02" czarny
Opis
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Przekątna ekranu | 2'' |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Pamięć wewnętrzna | 128 MB |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Złącza | Brak |
| Funkcje | Czujniki:
|
| Bateria | 410 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 15 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 46 mm |
| Akcesoria w zestawie | Kabel ładujący |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 58 x 46 x 13,3 mm |
| Pozostałe parametry |
|