Producenci
OnePlus Słuchawki Buds Pro 3 beżowe
Opis
Słuchawki Buds Pro 3 beżowe
Najwyższa jakość dźwięku
Zaprojektowane z myślą o najwyższej jakości brzmienia we współpracy z Dynaudio - mistrzami dźwięku tworzącymi znane i cenione monitory studyjne wyróżniające się precyzją dźwięku.
Dudniące tony niskie
Wyraziste tony wysokie
Głośnik niskotonowy 11 mm i głośnik wysokotonowy 6 mm mają własne, specjalne przetworniki audio (DAC) i zapewniają głęboki bas oraz delikatne soprany.
Spersonalizowana redukcja hałasu
Adaptacyjna redukcja hałasu w czasie rzeczywistym do 50 dB i dwukrotnie skuteczniejsza redukcja dźwięków mowy.
Dźwięk dostosowany do Ciebie
Dźwięk, który dostosowuje się do otoczenia i Twojego wyjątkowego słuchu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.4 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | SPP |
| Impedancja | 18 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 kHz |
| Czułość | 97 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 58 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 h |
| Czas rozmów (maks.) | 4 h |
| Czas ładowania | 70 min |
| Kolor | Beżowy |
| Waga | 61.13 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|