Producenci
OnePlus Słuchawki Nord Buds 3 Pro czarne
Opis
Nord Buds 3 Pro
- Hybrydowa aktywna redukcja hałasu do 49 dB
- 3 mikrofony z krystalicznie czystą redukcją szumów
- 12.4 mm Titanized Diaphragm
- Mocny bas dzięki Basswave 2.0
- Do 44 godzin czasu słuchania
- Szybkie ładowanie - 10 minut zapewnia 11 godzin słuchania
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.4 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 kHz |
| Czułość | 112 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 58 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 44 h |
| Czas ładowania | 80 min |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 47 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry | Pojemność akumulatora - etui ładujące: 440 mAh |