Producenci
OnePlus Smartfon 13 5G 16/512 GB CPH2653 niebieski
Opis
OnePlus 13
Ekstremalna wydajność i trwałość
Nowa Platforma Mobilna Snapdragon 8 Elite jest sercem, które napędza umysł OnePlus AI. Dzięki szybszemu silnikowi neuronowemu, ulepszonym CPU i GPU oraz znacznemu zwiększeniu przepustowości pamięci, gry, rozrywka i życie cyfrowe nigdy nie były szybsze ani płynniejsze.
Ultracienki akumulator krzemowy NanoStack OnePlus
Wyświetlacz A++
Poznaj zupełnie nowy, bijący rekordy wyświetlacz 2K ProXDR. Uzyskał pierwszą w branży ocenę DisplayMate A++ i został uznany za najlepszy wyświetlacz do smartfona, bijąc ponad 20 rekordów wydajności wyświetlacza.
Płynność bez ograniczeń
Bez względu na to, czy korzystasz z telefonu w deszczu, pod prysznicem, czy po prostu masz tłuste palce, technologia Aqua Touch 2.0 nowej generacji zapewnia płynne przesuwanie. Dzięki zupełnie nowemu Glove Mode możesz cieszyć się niezrównaną reakcją wyświetlacza - zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.
W kontakcie bez wysiłku
Zastosowaliśmy anteny dookólne i Smart Link, dzięki czemu możesz cieszyć się szybszą, płynniejszą i stabilniejszą łącznością.
Prędkość idzie w parze z AI
Odkryj moc OnePlus AI. Wyszukuj inteligentniej, uwolnij kreatywność i zwiększ produktywność, aby cyfrowe życie stało się płynniejsze.
Uczyń chwile magicznymi
Uwiecznij wyjątkowe chwile dzięki nowoczesnej technologii. Uzyskaj lepszą jakość dzięki Clear Burst, Dual Exposure i Action Mode. Robienie zdjęć szybkich samochodów, poruszających zwierząt, a nawet sportów ekstremalnych stało się niezwykle proste.
Znakomita jakość 4K Dolby, zawsze
OnePlus 13 jest pierwszym telefonem OnePlus, który nagrywa wideo w standardzie 4K Dolby Vision za pomocą każdego aparatu z przodu i z tyłu. Uchwyć cenne chwile z rodziną i przyjaciółmi i uzyskaj kinową jakość filmów dzięki technologii klasy Hollywood. Innowacyjny system 4-MIC zapewnia niesamowity dźwięk studyjnej jakości, a zupełnie nowa kierunkowa technologia Truepoint Audio tworzy realistyczną przestrzeń dźwiękową.
Twój OnePlus 13
Oszałamiający nowy wygląd
Niebieski
Niezrównany komfort i elegancki styl dzięki skórze wegańskiej z mikrofibry. Intensywny ciemnoniebieski przywodzi na myśl czysty spokój, szepcząc o sile natury i trwałości, zapewniając luksus, który trwa.
Ceramic Guard
Najnowsza powłoka Ceramic Guard, 2-krotnie bardziej wytrzymała niż standardowe szkło do smartfonów, zapewnia odporność na upadki i zarysowania, więc możesz cieszyć się spokojem ducha.
Komfort, który urzeka
Poczwórnie zakrzywiona konstrukcja i płaska środkowa rama tworzą ultralekki korpus. Elegancka ergonomia i konstrukcja zaprojektowane z myślą o luksusowym komforcie w każdej pozycji.
Dane techniczne
| Model | OnePlus 13 |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSPA |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | Bluetooth |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 1700 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 3500 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 3700 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,82" |
| Rozdzielczość | 3168 x 1440 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| System operacyjny | Android 15 |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 4.32 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 512 GB |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Pojemność baterii | 6000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly (bateria wewnętrzna) |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 32 Mpix |
| Aparat - Tył | 50 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 50 Mpix |
| Aparat - Tył 3 | 50 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu | Aparat szerokokątny:
Aparat z teleobiektywem:
Aparat ultraszerokokątny:
Aparat przedni:
|
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | UMTS |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5G |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Ładowanie indukcyjne | Tak |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 162.9 mm |
| Szerokość | 76.5 mm |
| Głębokość | 8.9 mm |
| Waga | 210 g |