Producenci
OnePlus Smartfon Nord 4 5G 12/256 GB CPH2663 zielony
Opis
Nord 4
Całkowicie nowa, metalowa obudowa.
Napędzany przez OnePlus Intelligence i AI.
Ciesz się szybkim i płynnym działaniem przez lata.
Jedyny na rynku smartfon 5G z metalową obudową
Elegancki, a jednocześnie trwały
Najsmuklejszy telefon Nord w historii, tylko 7,99 mm.
Najnowszy procesor Snapdragon zapewniający płynną wielozadaniowość
Do 16 GB pamięci RAM. Obsługa zaawansowanych funkcji AI i gier.
Wystarczy 5 minut ładowania, by przez 5 godzin oglądać Netflix
5500 mAh. Największa bateria OnePlus. 100 W. OnePlus Nord z najszybszym ładowaniem.
Zacznij korzystać z funkcji AI na telefonie OnePlus Nord
Usuwaj zbędne elementy. Rób idealne zdjęcia grupowe. Podsumowuj nagrania.Generuj tekst.
Szybkie i płynne działanie przez 6 lat
Płynność na 6 lat potwierdzona certyfikatem. 6 lat aktualizacji. 4 lata sprawności baterii.
Bardzo jasny wyświetlacz AMOLED 120 Hz
Oszałamiająco wciągajace efekty wizualne. Aqua Touch. Doskonałość kojąca oczy.
Podwójny aparat Sony zapewniający doskonałą jakość portretów przez cały dzień
Aparat Sony 50 Mpx robi idealnie odwzorowane zdjęcia portretowe i grupowe z technologią "real-tone" przez cały dzień i w nocy.
Magia 5G
Mocniejszy sygnał, szybsze przywracanie łączności z siecią i większa prędkość transmisji danych.
Dane techniczne
| Model | Nord 4 |
| Transmisja danych | WAP |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | Bluetooth |
| Transmisja danych | HSPA |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1700 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 3700 MHz |
| Sieć LTE | 3500 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,74'' |
| Rozdzielczość | 2772 x 1240 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| System operacyjny | Android 14 |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 2.8 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 3 Mobile Platform |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256 GB |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Pojemność baterii | 5500 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly (bateria wewnętrzna) |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 16 Mpix |
| Aparat - Tył | 50 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 8 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu | Aparat szerokokątny:
Aparat ultraszerokokątny:
Aparat przedni:
|
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Komunikacja bezprzewodowa | UMTS |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5G |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Zielony |
| Wysokość | 162.6 mm |
| Szerokość | 75 mm |
| Głębokość | 7.99 mm |
| Waga | 199.5 g |
| Pozostałe parametry |
|