Producenci
OnePlus Smartwatch Watch 2R OPWWE234 czarny
Opis
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Przekątna ekranu | 1,43'' |
| Rozdzielczość | 466 x 466 |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Procesor | Snapdragon W5 Gen 1 BES2700BP |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria | 500 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 100 h |
| Czas czuwania (maks.) | 12 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Koperta | 47,6 x 46,6 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 47,6 x 46,6 x 12,1 mm |
| Waga | 59 g |