Producenci
Optoma Adapter bezprzewodowy 75.7EE05G001 EZC-USB WiFi Dongle
Opis
Adapter bezprzewodowy EZC-USB
EZC-USB umożliwia zrobienie odbicia lustrzanego oraz przesyłanie bezprzewodowe dzięki aplikacji Creative Cast wraz z dostępem do Optoma Marketplace do strumieniowania wideo i przeglądania stron internetowych na projektorach Optoma, takich jak ML1080, ZH507+, UHZ50 i UHD55.
Pasmo WiFi 5 GHz pozwala na streaming 4K w sieciach lokalnych i Internecie, zapewniając jednocześnie super szybkie pobieranie.
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Wymiary | 20 x 33 x 10 mm |
| Waga | 0.0025 kg |