Producenci
Optoma Komputer OPS OPS72A-i5-8G-256G W3F00000021
Opis
Komputer PC OPS slot-in OPS72A-i7-8G-256G dla IFPD Optoma Creative Touch serii 3 oraz serii 5
Optoma OPS72A-i5-8G-256G to idealna odpowiedź na rosnące wymagania dotyczące mocy obliczeniowej. To lekkie urządzenie typu slot-in OPS zostało zaprojektowane tak, aby w pełni wykorzystać możliwości IFPD (Interactive Flat Panel Display) - interaktywnego monitora Optoma Creative Touch (IFPD).
- Kompatybilny z IFPD Optoma Creative Touch serii 3 oraz serii 5.
- System operacyjny nie jest zawarty w zestawie. Kompatybilność z Microsoft Windows 11.
- Zwiększa możliwości interaktywnego monitora Optoma Creative Touch serii 3 lub serii 5
- Mieści się w dedykowanym slocie na OPS wewnątrz interaktywnego wyświetlacza - dla maksymalnej wygody i bezpieczeństwa
- Idealne rozwiązanie dla wymagających instalacji edukacyjnych i korporacyjnych, gdzie potrzeba większych mocy obliczeniowych i systemu Windows
- Slot OPS oznacza zabezpieczenie inwestycji na przyszłość, dzięki dobrze znanemu standardowi
Dane techniczne
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-12450H |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Porty USB | 4 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-C |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Mikrofon) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| System operacyjny | Brak |
| Pasuje do | IFPD Optoma Creative Touch serii 3 oraz serii 5 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 180 x 119 x 30 mm |
| Waga | 0.6 kg |