Producenci
Optoma Monitor interaktywny IFPD N3751K H1F2C0GBW101
Opis
Seria N-Profesjonalnych wyświetlaczy
Monitory profesjonalne serii N zostały zaprojektowane z myślą o ulepszeniu obecnych konfiguracji konferencyjnych w środowiskach korporacyjnych i edukacyjnych oraz dostosowania ich do hybrydowych scenariuszy pracy i nauczania na odległość.
Intuicyjne, przyjazne oprogramowanie umożliwia użytkownikom łączenie, prezentację i współpracę na całym świecie, zarówno osobiście, jak i zdalnie.
Wyposażona w orientację pionową i poziomą, seria N jest przeznaczona do użytku w lobby korporacyjnym i recepcjach, salach konferencyjnych, salach wykładowych, digital signage i innych profesjonalnych środowiskach.
Zaprojektowane z myślą o uproszczonej łączności i zwiększonym zaangażowaniu, treści mogą być udostępniane bezprzewodowo za pomocą Creative Cast, wraz z oglądaniem treści na żywo i współpracą w czasie rzeczywistym z interaktywnymi monitorami płaskoekranowymi Optoma za pośrednictwem Creative Board.
Dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi multimedialnemu użytkownicy mogą wyświetlać informacje, tworzyć i dostosowywać własne listy odtwarzania.
Ponadto użytkownicy mogą również przesyłać pliki bezprzewodowo i uzyskiwać dostęp do chmury w popularnych systemach, takich jak Google, Microsoft i Dropbox za pośrednictwem Menedżera plików Optoma.
Dane techniczne
| Model | N3751K |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Bluetooth | Opcja |
| WiFi | Opcja |
| Akcesoria opcjonalne |
|
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Pobór mocy | 235 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 963.7 mm |
| Szerokość | 1685.6 mm |
| Głębokość | 81.6 mm |
| Waga | 34 kg |